Agim Doçi: Olta Gixhari ka 2 muaj nuk takon djalin e saj, për 100 mijë euro

Gjatë një interviste televizive, Mjeshtri i Madh, Agim Doçi, së fundmi, ka rrëfyer të vërtetën për mosmarrëveshjen disavjeçare të Luiz Ejllit dhe Adi Krastës.

Por nuk la pa përmendur as fenomenin e “Big Brother VIP”.

Pyetje: Pjesë e atij formati janë bërë edhe nëna që ndoshta nuk kanë parë fëmijën për 2 muaj dhe i ka marr shumë malli. Sipas mendimit tuaj, a ia vlen kjo sakrificë?

Agim Doçi: “Duhet të heqim 100 mijë euro”.

Pyetje: Olta ka deklaruar që këtë nuk po e bën për lekët.

Agim Doçi: “Duhet të heqim njëherë 100 mijë euroshin. Sepse shqiptarët nga mungesa financiare, e mundësive për të ecur përpara e dashurojnë Big Brother-in”.