Kujdes nga dritat e vitit te ri, pasi janë shumë të rrezikshme

Eksperti Azmer Dulevic ka publikuar nje video ne rrjetet sociale ku thote se duhet te keni kujdes nga dritat e pemes se vitit te ri.

Pasi mund ti rrezikoni jeten femijeve pasi ato nuk kane asnje standart sigurie.

Ai tregon se keto drita kane nje tension 230 volt dhe nese e prekin femijet mund te jete fatale per ta.

Ndaj tregohuni te kujdesshem pasi e keqa njeher behet. Per me shume shikoni videon

@ing_azmer_dulevic

⚠️Kujdes me këto dritat që vendosni në banesa! “Viti i Ri” vjen edhe pa to! Siguria mbi të gjitha!

♬ original sound – Ing_Azmer_Dulevic

Hapesire e Sponsorizuar