Pas 18 vitesh lidhje, martohet Laura Pausini! – VIDEO

Këngëtarja Laura Puzini dhe Paolo Carta janë martuar. Çifti mbas 18-vitesh kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale, duke ndarë me fansat pamje nga ceremonia e bukur, me një performancë nga vetë Pausini. Dyshja shihet e kapur për dore dhe duke buzëqeshur para kamerës.

“Ky është betimi ynë i dasmës, gjithcka duam është para nesh,” -shkruhej krahas postimit në ‘Instagram’.

https://www.instagram.com/reel/CqFxjQVD1iX/?utm_source=ig_embed&ig_rid=10482521-659e-4bd7-9502-6c8ec0015bf7

Këngëtarja Laura Puzini dhe Paolo Carta janë martuar. Çifti mbas 18-vitesh kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale, duke ndarë me fansat pamje nga ceremonia e bukur, me një performancë nga vetë Pausini. Dyshja shihet e kapur për dore dhe duke buzëqeshur para kamerës.

“Ky është betimi ynë i dasmës, gjithcka duam është para nesh,” -shkruhej krahas postimit në ‘Instagram’./Fjala.al/

Avatar

Na Ishte Dikur

Top Img back to top