Për të lindurit para viteve ’90 që dëgjonin “Pozdrava”. Teksti i këngës së Lepa Brenës “Voli me voli “

Për të lindurit para viteve ’90 që dëgjonin “Pozdrava”. Teksti i këngës së Lepa Brenës “Voli me voli ”
Voli me, Voli me

Prodala bih srce, dusu ispila bih bola casu isla bih sve do neba sve za tebe, ako treba Ref.

2x Voli me, voli me, voli da srce zbog tebe ne boli da dusa zbog tebe ne gubi ljubi me, ljubi me, ljubi
Ljubila bih tvoje oci provodila s tobom noci vecno bih te zvala svojim samo s tobom ja postojim

Ref.

2x Volela bih samo tebe dala bih ti sve od sebe i svu ljubav ja bih dala kada bih se tvojom zvala

Më duaj, më duaj
Do ta shisja zemrën time,
do të pija shpirtin tim,
do të shkoja deri në parajsë, të gjitha për ty, po të duhej

Ref.
Më duaj, më duaj, se më dhemb zemra për ty, që shpirti nuk më humbet për ty, më puth, më puth, më puth
Do të puthja sytë, do të kaloja netë përgjithmonë me ty, do të quaja e imja
vetëm me ty ekzistoj

Ref.
Unë do të të doja vetëm ty, do të të jepja gjithçka dhe gjithë dashurinë time nëse do të quhesha e jotja/Neutrale.al/

Top Img back to top