Rikthehen Zhade dhe Lukas, yjet e serialit ‘Kloni’, ja surpriza që kanë rezervuar për nostalgjikët

Aktorët brazilianë Murilio Benicio dhe Giovanna Antonelli të njohur ndryshe për publikun shqiptarë si Zhade e Lukas nga seriali më i ndjekur i vitit 2002 Kloni janë bërë bashkë pas plot 21-vitesh.

Dyshja e famshme kanë realizuar një reklamë e cila vetëm fillimi i një sërë surprizash që ata kanë rezervuar për adhuruesit e serialit.

Bëhet fjalë se një nga surprizat është kthimi pas në kohë duke treguar histori të përjetuara gjatë xhirimeve të serialit të njohur i cili u bë i preferuari i shqiptarëve në ato kohë.

Për më tepër ndiqni videon:

https://www.instagram.com/reel/C0Xd1sTxYms/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a929ae2b-4024-4e10-9c25-395d9415f251

Hapesire e Sponsorizuar